Półkolonie

Wakacje w naszej stajni to propozycja półkolonii dla dzieci od 5 roku życia oraz młodzieży.

Na półkolonie można zapisywać dzieci, które nigdy nie jeździły konno.

Półkolonie jeździeckie - Warszawa i okolica


półkolonie jeździeckie

Ośrodek znajduje się bardzo blisko Warszawy, lecz za naszą bramą poczujecie się, jak na wsi! 

Dysponujemy obiektem wyposażonym w krytą halę, duże place do jazdy. Do dyspozycji gości  oddajemy świetlice z zapleczem socjalnym, parking oraz 10 dobrze ułożonych koni i kuców. Nad  wszystkim czuwa kadra z państwowymi uprawnieniami. 

Zapraszamy na zajęcia, łączące naukę jazdy konnej z nauką o jeździectwie i tych szlachetnych  zwierzętach. Zajęcia w  naszej szkole to czysta przyjemność, kształtująca współpracę w grupie,  poczcie własnej wartości, równowagę, orientację  przestrzenną, koordynację oraz odpowiedzialność  za żywe zwierzę. Zajecia w naszej stajni sprawią, że wzmocnią się  mięśnie Waszych pociech. Jazda  konna buduje konsekwencję w działaniu, uczy samodzielności, przełamywania własnych  słabości. Półkolonie w siodle to dobra alternatywa dla lata w mieście.

Półkolonie konne - nie tylko dla dzieci, które potrafią jeździć

Zależy nam na zarażaniu najmłodszych miłością do koni. Dlatego organizowane przez Besthorses półkolonie konne kierujemy nie tylko do dzieci, które opanowały już podstawy zachowania w siodle. Z naszej oferty mogą skorzystać także najmłodsi, którzy dotąd nie jeździli konno. Tutaj pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, w bezpiecznych warunkach zdobędą pierwsze szlify, a być może zakochają się w jeździectwie i zapragną uczestniczyć w zawodach.

Wakacje w Siodle dla dzieci - atrakcje dla młodszych i starszych

Organizując półkolonie konne dokładamy wszelkich starań, aby wakacje w siodle dla dzieci i młodzieży były atrakcyjne, a zarazem stwarzały przestrzeń do zdobywania wiedzy, nowych umiejętności i doświadczeń.

w te wakacje organizujemy 10 turnusów:

24.06 - 28.06

01.07 - 05.07

08.07 - 12.07

15.07 - 19.07

22.07 - 26.07

29.07 - 02.08

05.08 - 09.08

12.08 - 16.08

19.08 - 23.08

26.08 - 30.08

Rodziców oraz dzieci, które chcą wziąć udział w półkoloniach jeździeckich zorganizowanych przez stajnię Besthorses zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym planem naszych półkolonii.

 

Podsumowanie atrakcji podczas zajęć z nami:


- codzienna jazda konna,

- zajęcia teoretyczne,

- gry i zabawy na świeżym powietrzu, możliwość skorzystania z płytkiego basenu (0,5m) i plaży

- wycieczki, możliwość zobaczenia stajni "od podszewki": wizyty prawdziwego kowala oraz lekarza weterynarii, uczestniczenie w zabiegach np. końskiego dentysty 😊

- imprezy tematyczne np. wioska indiańska (wykonanie dekoracji, malowanie siebie oraz koni, sesja zdjeciowa)

- ognisko z kiełbaskami

- na zakończenie turnusu wyprawa w teren, mini zawody, symulacja egzaminu na odznaki PZJ lub woltyżerka w przybraniu Ponny Games.

 

Zapisy pod nr tel. 694791445 lub stajnia@besthorses.pl

Opłata za turnus wynosi 1200zł netto.

Ubezpieczenie NNW w cenie, organizuje Besthorses.

Aby potwierdzić uczestnictwo i zarezerwować miejsce w półkoloniach należy wpłacić zaliczkę w wysokości 200zł na konto: 75 1050 1054 1000 0097 3040 4598. Porosimy również o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go nam lub wysłanie mailem. 

Płatność za turnus musi być w całości dokonana najpóźniej 1 tyg. przed jego rozpoczęciem!

Interesują Państwa półkolonie - Warszawa to lokalizacja, w ramach której Państwa Pociecha może skorzystać z unikalnej oferty wakacji w sidle. Nasze półkolonie jeździeckie z pewnością uprzyjemnią wakacyjny wypoczynek, a być może przyczynią się do rozwoju nowej pasji i wyboru ścieżki przyszłej kariery.

Prosimy o zapoznanie się z umową.
 
 
/upload/zdjecia/jazda w terenie.jpeg