Aktualności

Przygotowanie do jeździeckich zawodów sportowych

Udział w jeździeckich zawodach sportowych to niesamowite doświadczenie, które motywuje nas do dalszej ciężkiej pracy oraz sumiennego udziału w treningach. To okazja do weryfikacji dotychczasowych umiejętności, zdobycia znajomych i przyjaciół, z którymi będziemy dzielić wspólną pasję, a nierzadko także wstęp do nowej kariery zawodowej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom osób zainteresowanych udziałem w jeździeckich zawodach sportowych stajnia Besthorses oferuje kompleksowe przygotowanie do zawodów. Wyróżnia nas indywidualne podejście do zawodnika, dzięki czemu jesteśmy wstanie przygotować do udziału w zawodach:

  • dzieci i młodzież,
  • dorosłych amatorów,
  • dorosłych zawodników, którzy już wcześniej uczestniczyli w zawodach jeździeckich.

Od czego zacząć przygotowanie do jeździeckich zawodów sportowych?

Do udziału w zawodach najczęściej zachęcamy osoby, które z nami trenują. Poprzez wspólne treningi jesteśmy w stanie ocenić gotowość zawodnika oraz podpowiedzieć, w których zawodach może wystąpić. (Nie ma żadnych przeciwskazań do tego, aby przygotowanie do jeździeckich zawodów sportowych kontynuował w naszej stajni zawodnik, który dotychczas trenował w innym miejscu).

Zawodnikom zapewniamy wsparcie na każdym etapie przygotowania – od treningów, po pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z uczestnictwem w zawodach. Nasza stajnia organizuje również kursy na Brązową i Srebrną Odznakę Jeździecką. Przygotowanie obejmuje:

  • kwestie formalne związane ze zgłoszeniem na zawody (szczególnie istotne w przypadku zawodników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zawodami sportowymi),
  • spersonalizowane treningi z wykwalifikowanym trenerem,
  • instrukcje i wskazówki dotyczące przygotowania się do startu.

Zawodników zainteresowanych udziałem w jeździeckich zawodach sportowych zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości, zapewniając profesjonalne przygotowanie do eventu. Zawodników startujących na własnych koniach zachęcamy również do skorzystania z oferty naszego pensjonatu dla koni, co znacząco ułatwi przygotowanie do zawodów.