O nas

 
Pomysł pracy z końmi jest wynikiem wieloletniej pasji związanej z tymi zwierzętami. Obcując z nimi od dziecka poznaliśmy je i pokochaliśmy. Stopniowo poszerzając naszą wiedzę i umiejętności zebraliśmy odpowiednie doświadczenie by związać się z końmi również zawodowo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nasza kadra:

Michał Jakub Skoczylas, prezes

Dobry duch naszej stajni. Doświadczony jeździec, chętnie dzieli się swoją wiedzą zarówno w zakresie jazdy konnej jak i opieki stajennej. Jako mgr inż Politechniki Warszawskiej dba o prawidłowe funkcjonowanie naszej stajni od strony technicznej oraz nieustannie angażuje się w jej rozbudowę i modernizację. 

 

Izabella Tomaszewska, trener II kl.

Właścicielka Besthorses, serce i dusza naszej stajni. Czynny, utytułowany zawodnik, trener II klasy. Jako instruktor wymagająca, ale skuteczna. Służy nieocenioną pomocą wszystkim, dla których jazda konna to coś więcej, niż rekreacja.

 

Ilona Klimczak, instruktorka

Absolwentka Europeistyki na UW. Pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi rozpoczęła w 2008 roku. Uczenie to jej pasja! Pasjonatka ujeżdżenia - więc skoki to nie ten adres (ale czasami się skusi). Kładzie duży nacisk na podstawy. Ma 100% skuteczność w przygotowaniu do brązowej i srebrnej odznaki. Jedyne czego nie toleruje - to marudzenie.

 

Julian Skoczylas, instruktor

Student zootechniki na SGGW, związany ze stajnią Besthorses od 2013 roku. To u nas stawiał swoje pierwsze jeździeckie kroki :-) Pełen pozytywnej energii, zaraża młodych adeptów sztuki jeździeckiej swoją pasją. 

 

 

Igor Samsel, instruktor

Rzetelny i cierpliwy, dobrze dogaduje się zarówno z ludźmi jak i z końmi . Chętnie angażuje się w prace stajenne i wciąż doskonali swoje umiejętności. 

   

 

 

Szybki kontakt:

Iza (szkoła jazdy)

tel.: +48 602 103 464

e-mail: iza.przeradowska@wp.pl