O nas

 
 
Pomysł pracy z końmi jest wynikiem wieloletniej pasji związanej z tymi zwierzętami. Obcując z nimi od dziecka poznaliśmy je i pokochaliśmy. Stopniowo poszerzając naszą wiedzę i umiejętności zebraliśmy odpowiednie doświadczenie by związać się z końmi również zawodowo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nasza kadra:

Michał Jakub Skoczylas, prezes

Dobry duch naszej stajni. Doświadczony jeździec, chętnie dzieli się swoją wiedzą zarówno w zakresie jazdy konnej jak i opieki stajennej. Jako mgr inż Politechniki Warszawskiej dba o prawidłowe funkcjonowanie naszej stajni od strony technicznej oraz nieustannie angażuje się w jej rozbudowę i modernizację. 

 

Izabella Tomaszewska, trener II kl.

Właścicielka Besthorses, serce i dusza naszej stajni. Czynny, utytułowany zawodnik, trener II klasy. Jako instruktor wymagająca, ale skuteczna. Służy nieocenioną pomocą wszystkim, dla których jazda konna to coś więcej, niż rekreacja.

 

Marta Obrycka, instruktorka

Absolwentka studiów o kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Z końmi związana od ponad 10 lat. Wymaga dużo od innych ale także od samej siebie. Interesuje się rozwojem osobistym. Na treningach skupia się na konsekwencji oraz dążeniu do uzyskania pozytywnych rezultatów przez swoich podopiecznych.

 

Julian Skoczylas, instruktor

Student zootechniki na SGGW, związany ze stajnią Besthorses od 2013 roku. To u nas stawiał swoje pierwsze jeździeckie kroki :-) Pełen pozytywnej energii, zaraża młodych adeptów sztuki jeździeckiej swoją pasją. 

 

 

Klara Jędrzejczak, instruktorka

Studentka VI roku kierunku lekarskiego, w swojej karierze reprezentowała kadrę narodową w dressagu, wielokorna medalistka Polski w ujeżdżeniu. Klara jest specjalistką od ujeżdżenia, co już docenili nasi dorośli jeźdźcy, ale wspaniale sprawdza się też w pracy z najmłodszymi.

 

Jakub Cichecki, hipoterapeuta

Jakub Cichecki  - student VI roku kierunku lekarskiego, zawodnik polo i certyfikowany hipoterapeuta. Kuba ma wspaniały kontakt z najmłodszymi - dzieci go uwielbiają :) 

 

 

Patrycja Parzyszek, instruktorka

Od 7 roku życia związana z jeździectwem, a w 2015 roku zdobyła kwalifikacje instruktorki. Dosiad, świadome i poprawne używanie pomocy to aspekty na które kładzie największy nacisk. Kocha ujeżdżenie, ale na skoki też czasami da się namówić. Na jej treningach nie można narzekać na nudę. Prywatnie wielka miłośniczka Włoch i języka włoskiego.

   

 

Nasze konie:

 

Gruzja

spokojna klacz, idealna dla dzieci na pierwsze zagalopowania

 

 

 

Lawenda

kucyk uwielbiany przez dzieci, z nią najmłodsi rozpoczynają swoją przygodę z jazdą konną

 

 

 

Ikea

spokojna i dobrze ułożona klacz, do samodzielnych jazd dla dzieci i dorosłych, wspaniała na wyjazdy w teren

 

 

 

Monte

przeznaczona dla dzieci i młodzieży, idealna do pierwszych samodzielnych jazd po zejściu z lonży

 

 

 

Eliada

klacz po karierze sportowej, niezastąpiona do nauki skoków

 

 

 

Urok

koń z dobrą głową, świetny do jazdy ujeżdżeniowej
i wypraw w teren

 

 

 

Norton

doświadczony  koń po konkursach ujeżdżeniowych (do klasy C), dla chcących się rozwijać w tym kierunku

 

 

 

Lenny

koń profesor, idealny dla dorosłych do pierwszych samodzielnych jazd

 

 

 

Klejnot

najsławniejszy koń w naszej stajni, często bierze udział w reklamach, filmach i sesjach zdjęciowych, idealny dla początkujących

 

 

Limar 

koń dla zaawansowanych i przygotowujących się do odznak

 

Jantar - NA SPRZEDAŻ

wałach SP po Turbod Tempo, urodziony w 2009 r., kasztan, po karierze sportowej, idealny do jazdy ujeżdżeniowej.

 

Szybki kontakt:

Iza (szkoła jazdy)

tel.: +48 602 103 464

e-mail: iza.przeradowska@wp.pl